Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2012

Αποτελέσματα επιλογής για το Εργαστήριο ΕΕ την Παρασκευή 30/3/2012, ώρα 5:30, Ρολέν 4

Αγαπητοί συνάδελφοι, από τους 49 εκπαιδευτικούς πού υπέβαλλαν αίτηση για το εργαστήριο, επιλέχθηκαν οι παρακάτω 20.
Προκειμένου να γλυτώσουμε χρόνο και να είμαστε παραγωγικοί, όσοι επιλέχθηκαν θα πρέπει να συμπληρώσουν τη φόρμα των ΕΕ που βρίσκεται ΕΔΩ
Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
Γιάννης Τζωρτζάκης
Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ12

Επίθετο
Όνομα
Σχολείο που υπηρετείτε
ΒΑΡΣΑΜΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Γεωργιάδης
Περικλής
Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Ηρακλείου
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Γοργοράπτης
Γιώργος
11 ΓΕΛ Ηρακλείου
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ
ΑΛΕΞΙΑ
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΕΛ ΜΕΛΕΣΩΝ
ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΑΚΑ
Μαυρίδη
Μαρία
ΓΕΛ Γουβών
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΡΙΣΤΕΑ
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗ
ΙΡΜΓΚΑΡΝΤ
6o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΟΥΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
7o ΓΕ.Λ.Η
ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
8o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
10ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑ
Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Ηρακλείου
ΣΤΑΥΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ
ΘΕΟΝΥΜΦΗ
4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Φανιουδακη
Ελενα
ΓΕΛ.Ν.ΑΛΙΚ/ΣοΥ

Δευτέρα, 26 Μαρτίου 2012

Πρόσκληση σε Εργαστήριο Ερευνητικών Εργασιών


Αγαπητοί συνάδελφοι/σες
Σύμφωνα με τη δέσμευση που ανέλαβα απέναντί σας στην ημερίδα για τις Ερευνητικές Εργασίες, που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 14/3/2012 στο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Ηρακλείου, οργανώνω το πρώτο από μια σειρά στοχευμένων εργαστηρίων για ειδικά θέματα Ερευνητικών Εργασιών. Το εργαστήριο θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 30/3/2012, στις 17:30 με 20:30, στο χώρο των γραφείων Σχολικών Συμβούλων (Ρολέν 4, Ηράκλειο), απευθύνεται σε Συντονιστές ΕΕ και εκπαιδευτικούς που έχουν αναλάβει ΕΕ στο σχολείο τους κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά και συμμετείχαν στην ημερίδα.
Αντικείμενο του εργαστηρίου θα είναι η Οργάνωση και ο Συντονισμός τμημάτων ΕΕ στο σχολείο (αίθουσες, πόροι, ωρολόγιο πρόγραμμα, παρουσιάσεις, επισκέψεις), τα Παραδοτέα και η Αξιολόγηση των ΕΕ με ρουμπρίκες αξιολόγησης. Οι ρουμπρίκες θα σχεδιαστούν συλλογικά  σε διαδοχικά βήματα, προκειμένου να ενσωματώσουν τα κοινώς αποδεκτά από την ομάδα κριτήρια.  Επιπλέον θα αναδειχθούν και θα συζητηθούν, πιθανά προβλήματα και απορίες των συμμετεχόντων. Για να μπορέσει το εργαστήριο να έχει πρακτικό αποτέλεσμα, θα είναι καλό κάθε ένας από τους συμμετέχοντες να φέρει την περιγραφή μιας ΕΕ, προς συζήτηση από την ομάδα. Η ΕΕ δεν είναι απαραίτητο να έχει σχεδιαστεί από τον ίδιο τον εκπαιδευτικό, ούτε να είναι άριστης ποιότητας, θα χρησιμεύσει απλά σαν αντικείμενο συζήτησης. Η περιγραφή θα γίνει προφορικά και θα αφορά στα βασικά χαρακτηριστικά της ΕΕ, δεν θα επιδειχθούν εργασίες ή τεχνήματα μαθητών.
Η ηλεκτρονική αίτηση συμμετοχής βρίσκεται ΕΔΩ και μπορεί να υποβληθεί μέχρι την Τετάρτη 28/3/2012, ώρα 24.00, ενώ τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν την Πέμπτη 29/3.
Λόγω περιορισμένου χώρου, αλλά και της φύσης του εργαστηρίου, ο αριθμός των συμμετεχόντων καθορίζεται σε είκοσι (20) εκπαιδευτικούς. Σε περίπτωση περισσοτέρων αιτήσεων, θα προηγηθούν οι Συντονιστές ΕΕ και οι καθηγητές ΕΕ των ΓΕΛ που συμμετείχαν στην ημερίδα, όπως και οι εκπαιδευτικοί σχολείων της παιδαγωγικής μου ευθύνης.
Για τους συναδέλφους των ΕΠΑΛ και για όσους δεν ανήκουν στην παραπάνω κατηγορία, θα οργανωθούν αντίστοιχα εργαστήρια που θα στοχεύουν στις δικές τους ανάγκες. 


Γιάννης Τζωρτζάκης
Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ12

Πέμπτη, 22 Μαρτίου 2012

Αποτελέσματα Ημερίδας - Ανατροφοδότηση

Η Ημερίδα για τις Ερευνητικές Εργασίες πραγματοποιήθηκε όπως είχε προγραμματιστεί και την παρακολούθησαν συνολικά 175 άτομα. Μας τίμησαν με την παρουσία τους, ο Περιφερειακός Δ/ντής Εκπαίδευσης, κος Α.Κλινάκης καθώς και Σχολικοί Σύμβουλοι.

Προκειμένου να πάρουμε ανατροφοδότηση και να σχεδιάσουμε μελλοντικές επιμορφώσεις, προσκλήθηκαν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, όλοι οι παρευρισκόμενοι* στην Ημερίδα, να συμπληρώσουν ένα ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο. Τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα, των 66 ατόμων που απάντησαν, παρουσιάζονται στα παρακάτω γραφήματα.



Από τα αποτελέσματα του ερωτηματολογίου φαίνεται ότι πάνω από το 90% των συμμετεχόντων βαθμολόγησαν την οργάνωση της Ημερίδας από πολύ καλή έως εξαιρετική, ενώ το 72% των συμμετεχόντων βαθμολόγησαν το περιεχόμενό της σαν καλύτερο από αυτό που περίμεναν.



Σαν ιδιαίτερα θετικό καταγράφεται το ποσοστό 70% που δήλωσαν ότι έμαθαν κάτι πρακτικό που μπορούν να εφαρμόσουν, ενώ το 50% των συμμετεχόντων δήλωσαν ότι χρειάζονται επιπλέον επιμόρφωση σε αυτό το νέο αντικείμενο.

* Σημείωση: Σε κάποιους από τους παρευρισκόμενους δεν στάλθηκε ηλεκτρονικό μήνυμα λόγω μη δηλωμένης ή λανθασμένης διεύθυνσης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Γιάννης Τζωρτζάκης
Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ12

Τρίτη, 13 Μαρτίου 2012

Πίνακας συμμετεχόντων - Αμφιθέατρο Πρότυπου Πειραματικού Λυκείου Ηρακλείου. Τετάρτη 14/3/2012

Στον παρακάτω κατάλογο ονομάτων εμφανίζονται οι κληρωθέντες για συμμετοχή στην Ημερίδα των Ερευνητικών Εργασιών (Τετάρτη 14/3/2012, ώρα προσέλευσης 5.10, Αμφιθέατρο ΠΕΚ, Ηράκλειο).

Για λόγους χωρητικότητας του αμφιθεάτρου, ο αριθμός των συμμετεχόντων καθορίστηκε στους 160 επί συνόλου 236 αιτήσεων.

Εξετάζουμε το ενδεχόμενο να επαναληφθεί η Ημερίδα για όσους δεν κληρώθηκαν.

Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση σας.

Στη θέση των Αποστολάκη Χ. και Μυλωνά Μ. που δεν θα παρευρεθούν κληρώθηκαν για συμμετοχή, οι Κασσωτάκης Γιώργος και Καλαϊτζάκη Ειρήνη.

Στη θέση των Σαβουλίδη Κ. και Φανουριάκη Δ. που δεν θα παρευρεθούν κληρώθηκαν για συμμετοχή, οι Πιταροκοίλη Δέσποινα και Στιβακτάκη Θεονύμφη.

Στη θέση της κας Σωμαράκη Μ. που δεν θα παρευρεθεί, κληρώθηκε για συμμετοχή, η κα Δοξαστάκη Ειρήνη.

Στη θέση των Λενακάκη και Πινακουλάκη που δεν θα παρευρεθούν κληρώθηκαν για συμμετοχή, οι Παυλίδης Γεώργιος και Βαρσάμη Ευγενία.

Τέλος... στη θέση της κας Καρακώστα Π. η κα Γιακουμάκη Μαρία.

Α/Α

Επίθετο

Όνομα

Σχολείο που υπηρετείτε

40

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

1o ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

221

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

2ο ΕΠΑ.Λ ΧΑΝΙΩΝ

56

ΑΛΑΝΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΠΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

39

ΑΛΑΤΣΑΚΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

223

Αμαντου

Βασιλικη

3o Γενικο Λυκειο Ηρακλειου

133

ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

13o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ/ ΜΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΔΕ ΗΡΑΚΛΕΟΥ

164

Αντωνίου

Θεόδωρος

3ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ

84

Αποστολάκη

Χριστίνα

2o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

163

Αποστολάκη

Μαρία

3ο ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου

168

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

28

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

72

ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1o ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

96

ΒΑΛΤΕΡΣ

ΒΟΥΤΡΙΝΑ

3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2

ΒΑΡΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Γυμνασιο Ν. Αλικαρνασσου

140

Βαρότση

Όλγα

Λύκειο Ανωγείων

97

Βαρούχα

Μαρία

Γενικό Λύκειο Γαζίου

145

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΙΝΑ

8 ΓΕΛ

1

ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ

ΝΙΚΗ

ΓΕΛ ΜΕΛΕΣΩΝ

23

ΒΙΔΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

3 ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

ΒΙΟΛΑΚΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ

30

ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΒΡΥΣΩΝ - ΓΕΛ. Χ. ΣΦΑΚΙΩΝ

49

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

108

ΓΕΡΑΡΧΑΚΗ

ΑΡΤΕΜΙΣ

8o ΓΛΗ

5

ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

130

Γεωργιάδης

Περικλής

Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

17

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΛΙΩΝ

24

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ-ΒΟΥΛΚΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ

195

Γκουγκούσης

Σωτήριος

5o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

210

Γοργοράπτης

Γεώργιος

11ΓΕΛ Ηρακλείου

132

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

105

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

120

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ

ΣΟΦΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

206

ΔΟΓΡΑΜΜΑΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

127

ΖΑΜΠΑΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

6ο ΓΕΛ

209

ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ

71

Ζουμπουλίδου

Μαρία

Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας

143

Ζωγραφιστού

Άννα

11o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

214

ΗΛΙΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

220

Θαλασσινός

Γεώργιος

Λύκειο Βιάννου

20

Θεοδωρομανωλάκη

Μαρία

3ο ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου

150

ΘΩΜΟΥ ΤΣΟΥΚΑΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8o ΓΕΛ

67

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕ.Λ. ΑΡΧΑΝΩΝ

89

Καναβού

Χριστούλα

2o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

218

ΚΑΝΑΚΗ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

EΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

126

Καπελλάκης

Γιώργος

Εσπερινό Γεν. Λ. Ηρακλείου

200

ΚΑΠΟΥΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ

55

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ

ΑΛΕΞΙΑ

2o ΓΕΛΗ

165

Καρακώστα

Παϊσιούλα

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ

161

Καρανδινάκη

Νίκη

3o ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου

198

ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

Λυκειο Αγ.Μυρωνα

86

Κασαπάκης

Αντώνιος

2o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

80

ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

1o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

123

Κατσίδης

Χαράλαμπος

4o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

138

Κεσελοπούλου

Ζωή

Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου

118

ΚΙΟΣΣΕ

ΣΟΦΙΑ

4o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

104

ΚΟΝΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ

21

ΚΟΡΑΚΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ

77

ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΡΡΙΚΑ

1o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

187

Κοτζαβακάλη

Ζαχαρούλα

1ο ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου

178

ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΙΑΝΝΟΥ

156

Κουτεντάκη

Χαρούλα

ΓΕΛ Αγίας Βαρβάρας

43

ΚΟΥΦΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

205

ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΛ ΜΕΛΕΣΩΝ

160

Κρασανάκη

Μαρία

3ο ΕΠΑ.Λ. Ηρακλείου

93

Κρεβετζάκη

Ευφροσύνη

2o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

215

κριτσωτάκη

αφροδίτη

ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΜΥΡΩΝΑ

100

ΚΩΤΙΔΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΗ

ΓΕΛ-ΕΤΑΔ ΠΟΜΠΙΑΣ

110

Λατινάκη

Αργυρώ

1ο ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου

109

ΛΕΒΕΝΤΗ

ΑΡΓΥΡΗ

ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ

119

ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

4o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6

ΛΙΒΑ

ΑΝΝΑ

2ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

155

ΛΙΝΑΡΙΤΗ

ΜΑΡΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

116

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

13o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

136

ΜΑΚΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

8ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

157

ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΛ Αγίας Βαρβάρας

177

Μαλλιωτακη

Θεονυμφη

ΓΕΛ Κρουσωνα

144

ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

47

ΜΑΝΤΑΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΛ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

106

Μανωλακάκη

Μαρία

2ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου

189

Μαρκάκη

Στυλιανή

Γυμνάσιο Καστελλίου Πεδιάδος

73

ΜΑΡΚΑΤΖΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

162

Μαυρίδη

Μαρία

ΓΕΛ Γουβών

183

Μαυρίδης

Παύλος

Εσπερινό Γεν. Λ. Ηρακλείου

11

Μαυρογιαννάκη

Ευαγγελία

ΓΕΛ Χάρακα

48

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΑΡΙΣΤΕΑ

2o ΓΕΛΗ

137

ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ

37

Μεγκίσογλου

Ναζαρέτ

Γενικό Λύκειο Γαζίου

101

ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ

ΜΑΡΙΕΤΙΝΑ

2o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

111

ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΠΑΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ -- 4 ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ --ΕΠΑΛ ΜΟΙΡΩΝ-- 2 ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

207

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

52

Μιχελιδάκη

Ίρμα

6o ΓΛΗ

41

ΜΟΤΣΟΒΟΛΕΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2o ΕΠΑΛ

74

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

142

Μπαγκέρη

Μαίρη

λύκειο Ανωγείων

91

Μπαμιεδάκη

Κλεάνθη

2o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

147

ΜΠΑΟΥΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

7o ΓΕ.Λ.Η

117

ΜΥΛΩΝΑ

ΜΑΡΙΑ

6ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

54

ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΚΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

6o ΓΛΗ

202

ΝΤΟΥΡΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΕΠΑΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

179

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΑ.Σ

88

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

3o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

57

Παντελάκης

Αλέξανδρος

Λύκειο Βιάννου

32

Παπαγεωργίου

Χριστίνα

4o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (εσπερινό)

75

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ

19

ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ

ΘΕΑΝΩ

1o EΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

83

Παπαδομαρκακη

Μαρία

ΓΕΛ-ΕΤΑΔ ΠΟΜΠΙΑΣ

45

Παπαμαστοράκη

Ελευθερία

Διευθυνση Βθμιας Εκπαιδευσης Ν. Ηρακλείου

10

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

Γ/ΣΙΟ ΛΙΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

99

ΠΑΥΛΟΥ

ΑΓΝΗ

2ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

90

ΠΕΡΡΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

3οΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

10ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

31

ΠΕΤΡΑΚΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

1ο ΕΠΑ.Λ. ΜΟΙΡΩΝ

191

ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12

ΠΛΑΣΤΑΡΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1ο ΕΠΑΛ Μοιρών

167

ΠΟΡΤΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

188

Σαβουλίδη

Κατερίνα

3o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

70

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

135

ΣΕΙΡΑΓΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1 ΕΠΑ.Λ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

66

Σηφάκης

Ιωάννης

Γυμνάσιο Βενράτου

81

ΣΜΑΡΔΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΑΝΝΟΥ

59

Σούκουλη

Γεωργία

ΓΕΛ ΒΙΑΝΝΟΥ

193

Σουρανάκη

Στυλιανή

6ο ΓΕΛ Ηρακλείου

172

Σοφουλάκη

Χαρά

4ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

53

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΗΛΙΟΣ

6o ΓΛΗ

131

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5o ΕΠΑΛ

154

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μουσικό σχολείο Ηρακλείου

124

ΣΤΑΥΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ

38

ΣΤΑΥΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΑ

2o EΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

213

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΑΝΝΑ

6 ΓΥΜΝΑΣΙΟ

61

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

ΠΕΛΑΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ

68

ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

1 ΕΠΑΛ ΜΟΙΡΩΝ

204

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΛ ΧΑΡΑΚΑ

121

Τελάκη

Δέσποινα

Γ.Κρουσώνα

114

ΤΖΑΒΛΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

4o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

173

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

1 ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

60

ΤΖΑΝΑΚΗ

΅ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

128

ΤΖΙΤΖΙΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6ο ΓΕΛ

8

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΑΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

112

ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ

ΘΕΟΝΥΜΦΗ

4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

92

ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

184

Τσατσάκη

Βασούλα

Γυμ. Τυλίσου

212

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

5o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

102

Φανιουδακη

Ελενη

ΓΕΛ.Ν.ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

9

Φανουράκη

Ελευθερία

1ο ΕΚΦΕ

171

ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

7

Φθενάκη

Ειρήνη

6o Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

33

ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ

170

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ

149

ΧΑΛΚΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

7o ΓΕ.Λ.Η

125

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ

ΦΑΝΗ

2o ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

159

χαλκιαδακη

Αικατερινη

Λυκειο Αγ.Μυρωνα

42

ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

181

Χατζάκης

Γεώργιος

Εσπερινό Γεν. Λ. Ηρακλείου

176

ΧΟΜΠΗ

ΑΜΑΛΙΑ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ Π.Κ.

158

Χουρδάκη

Μαρία

ΓΕΛ Αγίας Βαρβάρας

190

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

10ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

186

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

1o επαλ

197

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

94

Χρονάκη

Αικατερίνη

2ο ΓΕΛ Ηρακλείου

199

ΨΑΡΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ